NMS100-LS
Uživatelská příručka modulu alarmu úniku (umístění)
(Ver10,0 2023)
O tomto produktu
O této příručce
Doporučuje se používat tuto příručku pod vedením odborníků.
Prohlášení o ochranné známce
Ostatní ochranné známky uvedené v této příručce jsou majetkem příslušných vlastníků.
Prohlášení o odpovědnosti
Pokud je obsah této příručky v rozporu s platnými zákony, mají přednost právní ustanovení.
Bezpečnostní pokyny
Nedotýkejte se modulu mokrýma rukama.
Modul nerozebírejte ani neupravujte.
Zabraňte kontaktu modulu s jinými znečišťujícími látkami, jako jsou kovové třísky, mastná barva atd.
Bezpečnostní opatření při instalaci
Neinstalujte jej na místo, kde by mohl kapat nebo být ponořen do vody.
Neinstalujte v prostředí s nadměrným množstvím prachu.
Neinstalujte jej v místech, kde dochází k silné elektromagnetické indukci.
Při použití výstupních kontaktů modulu věnujte pozornost jmenovité kapacitě výstupních kontaktů.
Před instalací zařízení si prosím ověřte jmenovité napětí a napájení zařízení.
✓Vysoká spolehlivost
✓Podpora detekce úniků do vzdálenosti 1500 metrů
✓ Alarm rozpojeného obvodu
✓ Zobrazení polohy na LCD displeji
✓ Telekomunikační protokol: MODBUS-RTU
✓ Rvýstup relé na místě
Budova
Datové centrum
Knihovna
Muzeum
Sklad
Počítačová místnost IDC
◆Vysoká spolehlivost
◆Detekce na dlouhou vzdálenost
◆Funkční
◆Flexibilní použití
◆Snadná konfigurace
NMS100-LS má softwarově přiřazenou adresu, RS-485 může podporovat až 1200 měřičů.
NMS100-LS je softwarově konfigurován pro různé aplikace detekce úniků.
◆Snadná instalace
Používá se pro montáž na lištu DIN35.
| Technologie snímání
| Detekční vzdálenost | Až 1500 metrů |
| Doba odezvy | ≤8s | |
| Přesnost detekce | 1m±2% | |
| Komunikační protokol | Hardwarové rozhraní | RS-485 |
| Komunikační protokol | MODBUS-RTU | |
| Datový parametr | 9600 b/s, N, 8, 1 | |
| Adresa | 1-254 (výchozí adresa: 1出厂默认1) | |
| Reléový výstup | Typ kontaktu | Suchý kontakt, 2 skupinyChyba:NC alarm:NO |
| Nosnost | 250 V AC / 100 mA、24 V DC / 500 mA | |
| Parametr výkonu | Jmenovitý provozní objem | 24 V DC,rozsah napětí 16VDC-28VDC |
| Spotřeba energie | <0,3 W | |
| Pracovní prostředí
| Provozní teplota | -20℃-50℃ |
| Provozní vlhkost | 0–95 % relativní vlhkosti (bez kondenzace) | |
| Instalace modulu alarmu úniku | Velikost Outlooku | D70 mm * Š86 mm * V58 mm |