Řídicí jednotka NMS2001-I
Stručný popis:
Typ detektoru:Lineární tepelný detektor s pevnou teplotou alarmu
Provozní napětí:DC24V
Povolený rozsah napětí:DC 20V–DC 28V
Pohotovostní proud≤60mA
Proud alarmu≤80mA
Reset alarmu:Reset odpojení
Indikace stavu:
1. Stabilní napájení: zelený indikátor bliká (frekvence přibližně 1 Hz)
2. Normální provoz: Zelený indikátor trvale svítí.
3. Požární alarm s pevnou teplotou: Červený indikátor svítí trvale
4. Porucha: Žlutý indikátor trvale svítí
Provozní prostředí:
1. Teplota: –10 °C – +50 °C
2. Relativní vlhkost ≤ 95 %, bez kondenzace
3. Třída ochrany vnějšího pláště: IP66
Detaily produktu
NMS2001-I dokáže neustále a nepřetržitě monitorovat požární poplach, přerušený obvod a zkrat v detekované oblasti a všechna data zobrazuje na světelném indikátoru. NMS2001-I se po vypnutí a zapnutí resetuje díky funkci blokování požárního poplachu. Funkce poruchového poplachu se po odstranění poruchy automaticky resetuje. NMS2001-I je napájen stejnosměrným proudem 24 V, proto věnujte pozornost výkonu a napájecímu kabelu.